Lista „acoperiţilor“ din Justiţie: 500 de procurori, 57 de judecători şi 126 de auditori

UNJR şi AMR, cele mai importante asociaţii ale magistraţilor, au cerut cu mulţi ani înainte preşedintelui Iohannis şi CSAT să facă verificările necesare şi să comunice dacă există ofiţeri acoperiţi ai serviciilor secrete în magistratură, adică între judecători şi procurori. Pînă azi nu s-a comunicat decît faptul că nu există, deşi public nu s-a prezentat rezultatul vreunei verificări reale!

Această solicitare a asociaţiilor magistraţilor nu era nici pe departe un moft, ci rezultatul unei prevederi legale, mai exact, a art. 7 din Legea 303/2004 privind statutul procurorilor şi judecătorilor, care spune:

– al. 1: „Judecătorii, procurorii, magistrații-asistenți, personalul de specialitate juridică asimilat acestora și personalul auxiliar de specialitate al instanțelor judecătorești și parchetelor nu pot fi lucrători operativi, inclusiv acoperiți, informatori sau colaboratori ai serviciilor de informații“.

– al. 3: „Consiliul Suprem de Apărare a Țării verifică, din oficiu sau la sesizarea Consiliului Superior al Magistraturii ori a ministrului Justiției, realitatea declarațiilor prevăzute la alin. (2)“.

Cu alte cuvinte, CSAT avea obligaţia să verifice dacă suspiciunile asociaţiilor de magistraţi sînt sau nu îndreptăţite, căci sancţiunea prevăzută de Legea 303/2004 este una extrem de dură şi este prevăzută în art. 7, al. 4, care prevede că „încălcarea dispozițiilor alin. (1) conduce la eliberarea din funcția deținută, inclusiv cea de judecător sau procuror“!

Din păcate, preşedintele Iohannis a preferat să ignore îngrijorările asociaţiilor magistraţilor chiar şi după ce au ieşit în spaţiul public celebrele protocoale ilegale dintre SRI, pe de o parte, şi Parchetul General, ÎCCJ, pe de altă parte! Iată textul integral al articolului 7 din Legea 303/2004:

Ultimele evenimente legate de decizia CCR, prin care preşedintele Klaus Iohannis este obligat s-o revoce pe Laura Codruţa Kovesi din funcţia de şefă a DNA, au avut însă un efect extraordinar. Sute de magistraţi şi-au asumat un risc incredibil, semnînd un protest extrem de ciudat faţă de decizia CCR, deşi ei ar trebui să fie primii care să ştie că absolut toate deciziile CCR sînt general obligatorii pentru toată lumea, inclusiv pentru magistraţi şi preşedintele ţării!

Absurditatea acestui protest rezidă din faptul că magistraţii care l-au semnat au pretenţia ca sentinţele definitive pe care ei le pronunţă să fie puse în executare de îndată, deşi, chiar definitive fiind, ele sînt supuse unor căi de atac extraordinare, cum ar fi „contestaţia în anulare“! Cu atît mai mult deciziile CCR trebuie să fie respectate, căci asupra lor nu mai poate acţiona nici o cale de atac!

În ciuda acestor evidenţe, iată că un număr uriaş de magistraţi contestă ultima decizie a CCR, născînd suspiciunea teribilă că forţe obscure le-au impus să se înroleze în spatele unui mesaj de nesupunere faţă de decizia CCR!

Cu alte cuvinte, considerînd că semnatarii acestui protest faţă de decizia CCR nu au avut libertatea de a se abţine să conteste decizia CCR, ci li s-a impus această reacţie în afara legii, avem toate motivele să credem că ei au devenit, cu sau fără voie, „agenţi de influenţă“ ai Trinomului SRI, Parchetul General şi ÎCCJ, ceea ce defineşte statutul de „acoperiţi ai Sistemului“! Grav este că pe această „Listă“ există nu numai procurori, ci şi judecători, iar ceea ce este şi mai grav este prezenţa pe listă a unui număr de 126 de auditori de justiţie, adică absolvenţi ai Institutului de Magistratură! Să vezi că tineri magistraţi aflaţi la început de carieră au învăţat deja că „legea“ poate fi înlocuită de manevre de culise este de-a dreptul dramatic pentru justiţie!

Așadar, iată care este „Lista acoperiţilor din magistratură“, formată din cei 500 de procurori, 57 de judecători şi 126 de auditori de justiţie care au semnat protestul faţă de decizia CCR.

PROCURORI:

1. Bradea Dumitru Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea

2. Corina Dinică – PT Argeș

3. Lăncrănjan Alexandra Carmen – DNA Structura Centrală

4. Margina Cătălin – PT Bacău

5. Tagheiv Ramona – PT Bacău

6. Finică Sorina – PT Bacău

7. Atomei Adriana – PT Bacău

8. Trif Marian Mihai – PJ Turda

9. Iulia Crișan – DNA Structura Centrală

10. Simona Anghel – PJ Oltenita

11. Mihaela Beldie – DNA Structura Centrală

12. Răzvan Alexandru Băra – PJ Brașov

13. Cristina Scarlat DNA

14. Aurelian Ioan Ardelean – DNA

15. Radu Florin Ionescu – DNA

16. Cosmin Iordache – DNA

17. Adriana Pau – PJ Sector 2

18. Codreanu Alexandru – PT Brașov

19. Raluca Alexandra Munteanu – PJ Sector 2

20. Berende Ruxandra Maria PJ Satu Mare

21. Roxana Andreea Codreanu PJ Iași

22. Laurențiu Grecu – PT Gorj

23. Lia Sorin Marian – PJ Corabia

24. Carmen Vameșu – DNA

25. Daniela Lupu – DNA

26. Alexandru Liviu Colceriu – PJ Întorsura Buzăului

27. Cosmina Mihaela Vieriu – PJ Zărnești

28. Calin Radu Bogdan – PJ Sector 1

29. Coralia Lăpădat – PJ Arad

30. Dordea Marcian Silviu – PJ Blaj

31. Luminița Boca – DNA ST Cluj

32. Bogdan Pîrlog – PT Militar București

33. Andra Duțescu – PJ Sector 2

34. Stroescu Bobby Sorin – PJ Timișoara

35. Curici Seia Iasmina- PJ Deta

36. Ghiță Alina Andreea – PJ Turda

37. Laura Dobrea – PT Brăila

38. Ciutac Mircea – PT Brăila

39. Dedulescu Liviu Ionuț – PT Brăila

40. Velea Gheorghe – PJ Brăila

41. Marinescu Mihaela – PJ Însurăței

42. Pungă Tudorel – PJ Însurăței

43. Baraș Iulian – PJ Bolintin Vale

44. Barbu Camelia Liliana – PJ Bolintin Vale

45. Tomescu Alexandra Sorina – PJ Bolintin Vale

46. Cotovelea Ionel – PJ Câmpulung

47. Gheorghe Daniel – PJ Câmpulung

48. Lobodan Remus – PJ Câmpulung

49. Visovan Cristina Ingrid – PJ Sighetu Marmației

50. Adrian Meda Titu- DNA ST Cluj

51. Irimia Anca Emilia – PJ Sibiu

52. Cristina Frîncu – PJS 2

53. Ioana Vernea PJS2

54. Sohorca Florin PJ Alba Iulia

55. Rotundu Simon PJ Iași

56. Cîrciumaru Oprică Florin PJS 2

57. Doina Stanta – PCA Craiova

58. Bunduc Marian Cătălin – DIICOT Structura Centrală

59. Arpinte Nicoleta – PJ Dorohoi

60. Stanciu Gabriela – DNA ST Constanta

61. Valentin Toduta – PJ Oradea

62. Bursuc Andreea Claudia – DIICOT

63. Anca Iovan DIICOT Serviciul Teritorial Brașov

64. Lohan Iulia Maria – PJ Sighetul Marmației

65. Cristina Radu – PT București

66. Sendroni Mircea – PJ Cluj Napoca

67. Marian Clement Virgil – PJ Baia Mare

68. Asmarandei Andrei Iulian – PT Ilfov

69. Carnariu Bianca Dana – PJ Baia Mare

70. Gabriel Tatar – PJ Cluj Napoca

71. Tabirta Lorin PJ Timișoara

72. Carnariu Mihai Mădălin – PJ Baia Mare

73. Buzoianu Mihaela Alexandra – PJ Călărași

74. Valentin Uritescu – PJ Negrești Oaș

75. Cosmin Ungureanu PT Vâlcea

76. Vlad Alexandru Bentan – PJ Oradea

77. Marin Ana Maria PT Brașov

78. Ioana Gutu PT Vâlcea

79. Daniel Giorgian PJ Galați

80. Cristina Voicu DNA Structura Centrala

81. Moroșan Andrada Sabina PJ Timișoara

82. Pop Blaga Marius PJ Oradea

83. Alba Radu Ioan PJ Oradea

84. Popescu Adriana Mihaela PT Vâlcea

85. Radu Adrian PJ Brașov

86. Ostafie Andrei PJ Botoșani

87. Laura Zaharia DIICOT Iași

88. Ciobanu Ionica Daniel PJ Caracal

89. Mihaela Mihai Popa – DNA ST Suceava

90. Marin Călușaru – DNA ST Craiova

91. Ramona Jardieanu – DNA Structura Centrala

92. Damaschin Ioana Teodora – PJ Cluj Napoca

93. Bocai Adina PCA Iași

94. Mihai Negulescu DIICOT ST Brașov

95. Dobre Aurelia Mădălina PJ Arad

96. Panainte Iulian PJ Hârlău

97. Sorin Daniel Beteringhe PT Bihor

98. Paunica Ionuț PJ Călărași

99. Gus Octavia Raluca PT Alba

100. Păcuraru Mihaela PJ Călărași

101. Marinescu Lucian PT Vâlcea

102. Burga Florin PJ Sf Gheorghe

103. Matei Leontin PJS 4

104. Pitrop Cristina Beatrice PJ Constanta

105. Ioan Bene PJ TG Bujor

106. Sandu Claudiu Constantin PT Brașov

107. Mihail Andreca PJ Timișoara

108. Mihai Valentin DIICOT Structura Centrală

109. Dobre Mihai Alexandru PJ Arad

110. Onea Dalidis Nicoleta Irina PCA Craiova

111. Iulian Nica – PT Brașov

112. Anghel Alexandru Bogdan PJ Segarcea

113. Șerban Viorel Florin PJS 2

114. Iulia Bilciu DNA Structura Centrala

115. Daniel Ciumărnean DNA ST Cluj

116. Paul Dumitriu DNA Structura Centrală

117. Danusia Boicean DNA ST Alba Iulia

118. Alina Rasovan DNA ST Alba Iulia

119. Daniel Dumitru DNA ST Alba Iulia

120. Călin Tatu DNA ST Alba Iulia

121. Florin Nanu DNA ST Alba Iulia

122. Anca Gabriela Mărincean DNA ST Cluj

123. Horatius Baias DNA Structura Centrală

124. Stancele Diana DNA Structura Centrala

125. Constantin Irina DNA Structura Centrala

126. Daniel Apetroaei – DNA St Bacău

127. Anemaria Ruxandra Cireap – DNA

128. Oana Peltechi – PCA București

129. Roca Carmil DNA ST Bacău

130. Robert Adrian Nicolicescu DNA

131. Daniela Dumitrache – DNA

132. Violeta Sechely – DNA Structura Centrală

133. Florin Bogdan Munteanu DNA ST Iași

134. Iordache Laura Nicoleta PJS 1

135. Lucanu Iuliana DIICOT

136. Tudor Antoniu Vasiu – PJ Drobeta Turnu Severin

137. Adi Lucian Răduică PJ Drobeta Turnu Severin

138. Pena Laura Nadia PCA Bacău

139. Gheorghe Mihai Andrei PJ Pitești

140. Pușcaș Mădălina PJ Alba Iulia

141. Zlate Nadia DNA ST Constanta

142. David Maricel – PT Ilfov

143. Povăliceanu Cristina – PT Arad

144. Roman Nelu – PJ Baia Mare

145. Bradin Aurora PJ Arad

146. Monica Munteanu DNA ST Brașov

147. Vestemeanu Raluca DIICOT ST Brașov

148. Cornel David Deca DNA ST Brașov

149. Andreea Ghenu DNA ST Brașov

150. Dundev Alma Maria PJ Sighișoara

151. Bătrînu Iuliana PJ Focșani

152. Brindea Dan Eugen PT Sălaj

153. Cepoi Marian PJ Năsăud

154. Dunca Ioan PJ Baia Mare

155. Varga Zoltan PJ Baia Mare

156. Scutea Gabriela PCA Brașov

157. Ghiță Bogdan – DNA

158. Bontea Cristina Augustina PJ Petroșani

159. Baldea Diana PT IAsi

160. Satmarici Iulia Diana PJ Medgidia

161. Mircea Alexandra Nora PJ Turda

162. Radu Florea PJ Turda

163. Ghidiu Liliana Maria PT Alba

164. Panciuc Anca Clara – PJ Rădăuți

165. Remus Budai – DNA Structura Centrala

166. Ion Izabela Ana Maria PJ Sector 3

167. Ștefăniță Gogea DIICOT

168. Cristina Chiriac DNA

169. Coșarcă Nicolae PJ Târgu Mureș

170. Diremia Vlad PJ Roșiori De vede

171. Buda Dorel PJ Baia Mare

172. Alice Jemboiu PCA Craiova

173. Maria Pițurcă PCA Craiova

174. Marius Sulu PT Brașov

175. Grigore alina Gabriela PJ Târgoviște

176. Mihai Irina PJ Târgoviște

177. Bosânciuc Paul Cosmin PJ Târgoviște

178. Stoica Florin PJ Târgoviște

179. Aldea Adrian PT Brașov

180. Cerasela Ungureanu PT Brașov

181. Câțu Lilișor PJ Brașov

182. Câțu Codruța Romana Maria PJ Brașov

183. Nita Manole Simona Daniela PJ Ploiești

184. Dragu Corina PT Brașov

185. Fânariu Ștefan PJ Săveni

186. Nistor Gigi PJ Filiași

187. Cristina Mocioi PJ Babadag

188. Ursa Paul Ionel PJ Zărnești

189. Comănescu Cătălin PJ Horezu

190. Ana Mureșan PJS 2 delegat PTB

191. Nită Manole Simona Daniela PJ Ploiești

192. Corina Avorniciței PJ Sector 1

193. Raluca Anghel Gheorghe DNA Structura Centrală

194. Alin Eduard Poterașu DNA Structura Centrala

195. Veronica Luminița Leonte DNA ST Suceava

196. Maria Luiza Căpățână DNA Structura Centrală

197. Moșteanu Marian Eugen DNA ST Craiova

198. Ionuț Vasile DNA ST Cluj

199. Alexandru Diana DNA ST Galați

200. Popescu Gabriela DNA ST Galați

201. Ivașcu Dorina DNA ST Galați

202. Mihaela Leu DNA ST Galați

203. Năvădaru Mădălin DNA ST Galați

204. Lucian Rău DNA ST Galați

205. Diana Alexandru DNA ST Galați

206. Andreea Oana Nica DNA

207. Eugen Stănculescu DNA ST Craiova

208. Tiberiu Nicolae Onea – DNA ST Tîrgu Mureș

209. Drăgulescu Marian DNA Structura Centrală

210. Gabriela Iancu DNA ST Cluj

211. Ioana Borjog PJ Sector 1

212. Ionela Bălan DNA Structura Centrală

213. Ana Maria Nedelcu DNA Structura Centrală

214. Cornelia Hrincescu DNA ST Bacău

215. Antonia Diaconu – PJ Topoloveni

216. Nanu Vladimir PT Argeș

217. Moraru Alina – DNA ST Iași

218. Dorcu Lavinia PJ Corabia

219. Irina Paraschiv PJ Brezoi

220. Ștefan Ispasoiu DNA ST Brașov

221. Gheorghiu Anca Loredana PJ Brașov

222. Corina Mois PJ Satu Mare

223. Miu Mădălina PT Călărași

224. Marinel Nicolae PT Olt

225. Couti Roxana PT Maramureș

226. Maris Constantina PT Maramureș

227. Apetri Oana PT Brașov

228. Couti Crinel PT Maramures

229. Simion Oana PJ Brașov

230. Roșca Sergiu PJ Satu Mare

231. Claudiu Statache PJ Constanta

232. Stasiuc Mădălina PJ Târgu Mureș

233. Alexandra Dordea DNA Structura Centrală

234. Brânzei Alexandru PJ Baia Mare

235. Baran Florin PJ Sector 4

236. Rus Lavinia PJ Făget

237. Mircea Iuliana PCA Constanta

238. Ioan Șandru PICCJ

239. Dan Obreja PJ TG Mureș

240. Maria Rîmniceanu DIICOT ST BRASOV

241. Azamfirei Daniela Elena PJ Galați

242. Cristina Maria Luca PT Neamț

243. Pelmuș Ciprian PJ Timișoara

244. Arvinte Ramona PJS3

245. Olteanu Dragoș PJ Timișoara

246. Cătălin Moraru PJ Brașov

247. Vlad Crăciun PJ Sighișoara

248. Pelinel Monica Cristina PT Vâlcea

249. Ghinea Alexandru Cosmin PJ Fetești

250. Sorin Constantinescu DNA ST Constanta

251. Apostol Mihaela PT Iași

252. Cojoaca Traian PJ Roșiori de Vede

253. Munge Mircea Florin PJ Oradea

254. Alina Hubert PJ Pitești

255. Topliceanu Constantin PJ Pitești

256. Doncea Andrei PT Ilfov

257. Ungureanu Alin PJ Deta

258. Ceaușu Alexandru Octavian PJ Timișoara

259. Blănaru Larisa Andreea PJ Brașov

260. Mocanu Simona Elena PJ Brașov

261. Aurelian Mânzu PT Arad

262. Alina Ghinescu DIICOT ST CV

263. Bochis Angela PJ Cornetu

264. Dumitrache Nicușor Adrian PJS 4

265. Olca Diana Andreea PJ Satu Mare

266. Sovarschi Laura PJ Aleșd

267. Lazăr Ancuța PJ Satu Mare

268. Meszaros Ioana Adina PJ Satu mare

269. Betea Florin Dorin PJ Satu Mare

270. Mic Ioana PT satu Mare

271. Bocai Tudor Florin PT Hunedoara

272. Cuciureanu Iulia Maria PJ Brașov

273. Iordache Valeriu PJ Ploiești

274. Airinei Lucia PT Harghita

275. Iosifescu Iulian Răzvan PT Harghita

276. Colceriu Sorin Mihai PT Harghita

277. Gîlcescu Dan PT Harghita

278. Grigore Cristian PT Harghita

279. Fabian Orsolya Kinga PT Harghita

280. Tokos Lehel PT Harghita

281. Deac Corvin Doru PJ Miercurea Ciuc

282. German Cristina PJ Miercurea Ciuc

283. Chiriac Dragoș PJ Miercurea Ciuc

284. Ivănescu Georgică PJ Odorheiu Secuiesc

285. Suto Agota Kinga PJ Odorheiu Secuiesc

286. Papuc Mădălina Diana PJ Odorheiu Secuiesc

287. Vasile Tudor Iulian PJ Fetești

288. Buculea Raluca PJ Timișoara

289. Popa Alina Diana PJ Iași

290. Marcu Ionuț DIICOT

291. Cristina Gavriliuc DNA ST Bacău

292. Giluela Deaconu DNA

293. Ioan Ulici DNA

294. Cerasela Răileanu DNA

295. Angelica Paraschivescu DNA ST Pitești

296. Dana Păun PJS1

297. Florina Nicoleta Sîrbu PJS1

298. Maria Mihuț PJS 2

299. Corina Petrescu PJS 1

300. Florea Alexandru DIICOT

301. Preda Andrei Bogdan DIICOT

302. Dan Cristian Ene DIICOT

303. Cristian Florea DIICOT

304. Ionela Florea DIICOT

305. Apostol Giorgiana Violeta PJ Constanta

306. Nita Cosmin PJ Ploiești

307. Ciotu Roxana PJ Suceava

308. Pîrvu Ana Maria PJ Slobozia

309. Totora Vlad Cosmin PJ Segarcea

310. Cioban Vasile Călin PJ Turda

311. Valentin Enache PJ Brezoi

312. Simona Ștefania Constantinescu DNA

313. Iuliana Mihoc PJ Ploiești

314. Neculaica Elena PT Constanta

315. Oprea Veronica Nicoleta PJ Buzău delegat DNA ST Ploiești

316. Șalaru Ilie Andrei PJS1

317. Colț Mihail PJ Brăila

318. Ionela Tinca PJ Brașov

319. Buse Ionel PJ Vâlcea

320. Tosu Zoltan Eugen PJ Drăgășani

321. Florentina Mirică DNA Structura Centrală

322. Streza Laurentiu PJ Vâlcea

323. Sava Alexandra Teona PJ Hârlău

324. Șerban Irina PJ Slatina

325. Ștefan Gheorghe Daniel PT Bacău

326. Bogdan Stoica PJ Drăgășani

327. Marius Vâlcu DNA Structura Centrală

328. Lazăr Anca PCA Cluj

329. Popescu Cristian Ovidiu PJ Caracal

330. Gheorghe Popovici DNA Structura Centrală

331. Ungureanu Irina PJ Sighișoara

332. Ursu Oana Alina PJ Giurgiu

333. Rosiu Mihaela PJS 5

334. Zavera Irina PJ Timișoara

335. Sas Anca Raluca PJ Turda

336. Lungu Ramona PT Arad

337. Lazăr Aida PJ Timișoara

338. Rusu Larisa PJ Botoșani

339. Raluca Nor Bosnea PJ Timișoara

340. Cîmpean Ioana Elena PJS 2

341. Povaliceanu Claudia PJ Timișoara

342. Brădean Raluca Cristina PJ Caransebeș

343. Ailioaei Ramona PJ Pașcani

344. Stoenescu Roxana PJS 4

345. Cătălin Galcea PJS4

346. Hogaș Marius PJ Râmnicu Vâlcea

347. Stroe Cristina PJ Drăgășani

348. Mociran Adela PT Maramures

349. Tătar Emanuela Anca PJ Brăila

350. Sfîca Aglaia Irina PJ Iași

351. Fraiu Flaviu PJ Timișoara

352. Galatan Anișoara Voichita PJS 6

353. Simon Dragoș PJ Cluj Napoca

354. Todea Laurențiu Mirel PJ Timișoara

355. Derius Laura DNA Structura Centrala

356. Pop Ciprian Dumitru PJ Luduș

357. Murariu Ovidiu Daniel PJ Luduș

358. Ciuche Lucian DIICOT

359. Dinică Mihai PJ Făurei

360. Topală Teodor Bogdan DIICOT

361. Meszar Alexandru Voicu PJ Carei

362. Pricop Elena Mădălina PJ Iași

363. Țapliuc Cristina PJ Iași

364. Corogeanu Cristian Andrei PJ Timișoara

365. Albulescu Camelia PJ Cornetu

366. Ioșca Alina PJ Cornetu

367. Șerban Daniel Mihai PJ Brașov

368. Gordan Sorin PT Brăila

369. Chivu Claudia Irina PJ Timișoara

370. Olariu Nicușor PJ Caransebeș

371. Mustață Liviu PT Caraș Severin

372. Hosu Andrei PT Caraș Severin

373. Patras Alexandra Maria PJ Iași

374. Pelmus Atena PT Timiș

375. Mihoc Emanuel PJ Sighișoara

376. Galațanu Maria PJ Baia Mare

377. Simion Daniel PJ Focșani

378. Stanciu Gabriela Daniela PJ Brăila

379. Corogeanu Cristian Andrei PJ Timișoara

380. Negrău Andrei Sergiu PJ Salonta

381. Georgescu Ruxandra Diana PJ Suceava

382. Călinescu Diana PJ Suceava

383. Cătălin Chiochiu PJ Suceava

384. Doina Popa PJ Pitești

385. Nicolae Argeșanu PJ Pitești

386. Simona Florescu PJ Pitești

387. Cătălin Bărbuceanu PCA Pitești

388. Oprea Mihai Tatiana DIICOT

389. Olaru Mihaiela DIICOT

390. Cristian Ichim DIICOT ST Brașov

391. Zaharia Adrian Constantin PJ Suceava

392. Cristina Garda PJ Galați

393. Scorta Robert PJ Petroșani

394. Popescu Cristian PJ Caracal

395. Bonda Alexandru Vasile PJ Timișoara

396. Andrei Florin Ciprian DIICOT Bacău

397. Ciocan Gheorghe PJ Severin

398. Marin Călușaru DNA ST Craiova

399. Varga Sanda Daria PCA Cluj

400. Diana Nicoleta Gitan PT Timiș

401. Constantin Conortos DNA ST Constanta

402. Diac Ana Maria PJS1

403. Crăciun Achim Ovidiu PJ Brăila

404. Luminița Popa DNA

405. Emanuel Hau PJ Timișoara

406. Daniela Chiazna PJ Drobeta Turnu Severin

407. Florina Băilescu PJ Drobeta Turnu Severin

408. Bărbulescu Florin Alexandru PJ Călărași

409. Natavala Iuliu DNA

410. Vlad Grigorescu DNA

411. Tiba Morar Anca PJ Oradea

412. Ion Teodor Valentin PJ Pitești

413. Adrian Mihai PJ Pitești

414. Cosmin Cristescu PJ Pitești

415. Puiulescu Constantin Cosmin PT Argeș

416. Ioan Paul Chiș DNA Structura Centrală

417. Paul Leontică DIICOT ST Suceava

418. Florentin Riza PT Dolj

419. Tamara Manea PICCJ

420. Adrian Ghirdoveanu DIICOT BT Dâmbovița

421. Resmeriță Clement Mihai – DNA Structura Centrală

422. Conortos Camelia Maria PT Constanta

423. Constantinescu Mihai Marius DIICOT

424. Ardelean Cristian DNA ST Oradea

425. Chiazna Magdalena Daniela PJ Drobeta Turnu Severin

426. Moacă Mihaela Adriana PJ Buftea

427. Ionuț Călina DIICOT

428. Ionașcu Cristina PJ Bacău

429. Ionașcu Cătălin PJ Bacău

430. Benchea Vlad PJ Sibiu

431. Mandache Ionuț PJ Iași

432. Fleckhammer Robert DIICOT

433. Petrescu Erită Cosmin PJ Tg Jiu

434. Onofrei Nichiforel Marius PT Botoșani

435. Cristea Virgil – PJ Alba Iulia

436. Cristea Denisa PJ Constanta

437. Șimon Oana PJ Cluj Napoca

438. Horșia Alexandru PJ Cluj Napoca

439. Panțiru Florin PJ Cluj Napoca

440. Spumă Oana Amalia PJ Cluj Napoca

441. Mărginean Peczi Anamaria PJ Cluj Napoca

442. Fadei Pavel PJ Cluj Napoca

443. Nicoară Andra Laura PJ Cluj Napoca

444. Ududec Ionel PJ Cluj Napoca

445. Pântea Marius Călin PJ Cluj Napoca

446. Tofan Florinela PJ Cluj Napoca

447. Horge Diana Maria PJ Cluj Napoca

448. Gheorghe Dragoș Ion PJ Cluj Napoca

449. Mihai Laura Adina PJ Cluj Napoca

450. Amuscăliței Alin PJ Cluj Napoca

451. Mane Loredana Lăcrămioara PJ Cluj Napoca

452. Birtoc Mihai Dorin PJ Cluj Napoca

453. Delea Sarca Georgiana PJ Cluj Napoca

454. Toader Aurelia Mirel PJ Cluj Napoca

455. Ududec Anca Teodora PJ Cluj Napoca

456. Kozma Bartok Szende Zenko PJ Cluj Napoca

457. Borteș Mihai PJ Cluj Napoca

458. Damaschin Ioana Teodora PJ Cluj Napoca

459. Andreica Lucia Maria PJ Cluj Napoca

460. Sfâriac Mihaela PT Cluj

461. Renyi Erika PT Cluj

462. Rășcanu Cristina PT Cluj

463. Mihai Mesaroș PJS 2

464. Dinu Adrian Mihai PJ Constanta

465. Laurentiu Iordan PJ Sibiu

466. Cazacu Dan Constantin PJ Bacău

467. Felicia Irina Popovici DNA

468. Felicia Vlad DNA ST Brașov

469. Adina Bidică PT Vâlcea

470. Alexandra Maria Zernoveanu PJ Sfântu Gheorghe

471. Cășuneanu Florin Daniel – PCA Iași

472. Cojocar Rusanda PJ Brașov

473. Gherghina Alina Nicoleta PJS 6

474. Păduraru Raluca Mihaela PJS4

475. Dinu Cristian Sorin DIICOT BT Sibiu

476. Enache Simona DIICOT BT Sibiu

477. Sava Gheorghe Petru DIICOT BT Sibiu

478. Bidihon Flavius PJ Suceava

479. Meszaros Tiberiu PJ Babadag

480. Miroiu Floriana PJS 4

481. Laura Gradina PT Tulcea

482. Cristina Grosaru PJS 3

483. Ștefaniu Simona PT Covasna

484. Stefaniu Bogdan PT Covasna

485. Alina Neculăeș PCA Bacău

486. Andrei Jurca PJ Timișoara

487. Sorin Pasăre PCA Craiova

488. Pătulea Ioana – PJS 3

489. Rosu Cristina PJ Giurgiu

490. Mihaela Grigore PCA Bacău

491. Andrei Drăgan PJ Buftea

492. Andrei Cristi PJ Răcari

493. Carasel Ștefana PJS 1

494. Petrușcă Gabriela Amalia PJ Buftea

495. Ghilan Irina Brîndușa PJ Moinești

496. Sandu Anca – PJ Piatra Neamț

497. Ciopi Ani – PJ Baia Mare

498. Matei Andreea Isabella PJ Buhuși

499. Sârghi Dorina PJ Roman

500. Maciuc Sorin PJS 6

JUDECĂTORI:

Florin Zereș – Judecătoria Sibiu,

Florina Carmen Ionescu – Tribunalul Neamț,

Doina Zavalasi – CA Craiova,

Mihaela Ion – Judecătoria Buzău,

Iulian Dîrzeanu – Tribunalul București,

Sorina Marinaș -CA Craiova,

Florin Vîlceanu – Tribunal București,

Ioana Liliana Molina Ramirez – Tribunalul Cluj,

Anca Codreanu – Tribunalul Brașov,

Liviu Cristian Cîrneciu – Judecătoria Zărnești,

Cîrneciu Felicia Tincuța – JS 2,

Anca Demian – Judecătoria Hațeg,

Padeanu Catalina Petruța – Judecătoria Slatina,

Sandu Maria Irina – Judecătoria Brașov,

Mădălina Bîrlog – Tribunalul București,

Cobiscan Alexandru – JS 1,

Ioan Fundătureanu – CA Pitești,

Crina Capota – Judecătoria Dej,

Balasanu Alexandru – Judecătoria Botoșani,

Popescu Adrian – Tribunalul Cluj,

Popescu Luminița Teodora Judecătoria Mangalia,

Neagos Sorina – CA Alba Iulia,

Mandache Claudia – Judecătoria Iași,

Dorin Parascheva – Judecătoria Constanta,

Alina Stamate Tămășan – Tribunalul Maramures,

Ambrozie Silvia JS 1,

Anton Carla JS 1,

Chiriță Oana JS 1,

Focșa Lavinia JS1,

Ivanciuc Sorin JS1,

Matei Oana JS 1,

Păduraru Dana JS 1,

Savu Ana JS 1,

Bogdan Popescu Judecătoria Tg Jiu,

Lucian Cosmin Manoloiu – Judecătoria Slatina,

Irina Popa JS 1,

Gheorghe Costin Lucian Judecătoria Cornetu,

Dinu Rebeca Zinca Trib București,

Brîndușa Andreea Sârbu JS 1,

Veronica Sîrbu JS4,

Cristi Danileț – Tribunalul Cluj,

Roxana Budulan – CA Timișoara,

Bichiș Diana Maria – Judecătoria Dej,

Cărpinean Cristiana Camelia – Judecătoria Dej,

Tudor Cristian Ciobanu – Judecătoria Răducăneni,

Oana Andreea Onofrei JS 1,

Alina Mihaela Palancanu – Tribunalul Neamț,

Marius Stancu JS1,

Alexandra Ghica JS1,

Ana Maria Stoica – JS1,

Edwina Guiu – JS1,

Andreea Băluțoiu JS1,

Cristina Călușaru – Tribunalul Dolj,

Mandache Claudia – Judecătoria Iași,

Andreea Busulescu – JS1,

Andreea Mihaela Bradu – Tribunalul București,

Iulia Lavinia Munteanu – Judecătoria Iași

Auditori de justiție:

CIORNEI Dan Constantin,

CREȚAN Alexandru, GRĂJDEANU Constantin,

VARVARA Maria,

TARNOVSCHI Alexandra-Karina,

BRÎNAȘ Liviu Florin,

CALAI Patricia Carmen,

DERLEAN Petru Alexandru,

SIMION Boris,

JOLDOȘ Andrada Iulia,

POP Paula Crina,

SOPONOȘ Cristina,

SZILAGHY Robert-Tiberiu,

ALCOR Mona,

COTOI Petruța Maria,

FARCAȘ Carmen Mihaela,

NEACȘU Mirel-Emanuel,

PASCU Diana,

MAIOR Sandra,

IVĂNUȘ Camelia-Laura,

VOROTIC Lavinia,

BONDAR Elena Teodora,

CRISTEA Emilia,

CRISTEA Ștefan-Georgian,

DĂNILĂ Sanda Cristina,

FILIP Tudor-Petruț,

POP Florina Maria,

POPA Mihai,

RĂCHITĂ Ioana Ruxandra,

POPA Maria Denisa,

TOMA Andreea,

APOSTU Roxana,

ARON Denisa,

CIOCOIU Georgiana-Mihaela,

GAVRIL Ducu,

JERE Amalia,

ȘINCARI Florin,

BUCUR Ioana,

BÂRSAN Dan Andrei,

DOFIN Cătălin Liviu,

HURDUCACIU Mădălin,

URSUȚ Cristian,

VERDE Andreea,

BELCHIȚĂ Mihai Alexandru,

MOROȘAN Maria-Magdalena,

Lazăr Mihaela,

Mădălina Elena Cazan,

Pasea Irina,

Ungureanu Alina Nicoleta,

Teodoru Raluca,

Ivan Lavinia Constantina,

Gruia Streinu,

Roxana Beatrice Teslovan,

Oltean Sorana Zamfira,

Cărăuș Nicolae,

Jarca Cristian Paul,

Stoicescu Andreea,

Ostahie Oana Maria,

Cîmpean Laura Monica,

Doroftei Georgiana,

Pintea Răzvan Mihăiță,

Bratu Adriana Marinela,

Pop Andrei,

Chichinejdi Paul Sebastian,

Lăpădat Adina Ștefania,

Nicoara Alexandra Ioana,

Sînziana Benec,

Cercega Lidia Claudia,

Varvara Maria Auditor,

Guz Jean Robert,

Tremură Mirel Cristian,

Geambașu Daria Alexandra,

Calai Patricia Carmen,

Băcoiu Diana Mădălina,

Voiculescu Corina Alexandra,

Boteanu Teona Gabriela,

Necula Mihai.

P.S. Pentru a evita eventuale neînţelegeri, iată cîteva dintre definiţiile cuvîntului „acoperit“ pe care le-am avut în vedere în acest text: „tăinuit, ascuns, camuflat, mascat“. Pentru alte conotaţii, CSAT trebuie să lămurească aspectele care vizează prevederile Legii 303/2004 şi să dea, în sfîrşit, un răspuns UNJR şi AMR.

Sursa: cotidianul.ro

Comentează cu Facebook
Adaugă la favorite Legătură permanentă.

Comentariile sunt închise.