Lista echipelor participante la E.ON Kinder 2014 !

19a84695bc E.ON Kinder a devenit cel mai mare turneu de fotbal din Romania pentru copiii cu varste cuprinse intre 7-13 ani. Clubul ACS Kinder, E.ON Romania si SportLife va invita sa participati la editia a 8-a a Cupei E.ON Kinder Tg.Mures la care se disputa castigarea marelui trofeu. Invitatul special la festivitatea de premiere este dl. Gheorghe Hagi.
PERIOADA I între 31.aug. şi 04.sept. – cat. 2000,2002,2004,2006 ;
PERIOADA 2 între 06.sept. şi  10.sept. – cat. 2001,2003,2005,2007 ;

CATEGORIA 2000

1.ACS Kinder Sg. De Mures

2. ACS Kinder Sg. De Mures (II)

3.ASA Tg. Mures

4.Speranta Tg. Mures

5.3 Kids Sport Bucuresti

6.Petrolul Ploiesti

7.FC Brasov

8.AFC Odorheiul Secuiesc

9.     U Cluj

10.Viitorul Ungheni

 

CATEGORIA 2001

1.ACS Kinder Sg. De Mures

2.ASA Tg.Mures

3.CSS Reghin

4. Sporting Vaslui

5.Viitorul Cluj

6.Progresul Calarasi

7.Alma Sibiu

8.CF HidroElectra Rm.Valcea

9.Dinamo Bucuresti

10.Dinamo Bucuresti (2002)

11.   Petrolul Ploiesti

12.   Pandurii Tg.Jiu

13.   FC Brasov

14.   Stars Braila

15.   Academia Gh.Hagi

 

CATEGORIA 2002

1.ACS Kinder Sg. De Mures

2.ASA Tg.Mures

3.Speranta Tg.Mures

4.3 Kids Sport Bucuresti

5.Best Team E-ON Cehia

6.Academia Gh.Hagi

7.ACS SF Faru Constanta 2010

8.Alma Sibiu

9.Europa Alba Iulia

10.Junior Galati

11.Initial Bucuresti

12.Interstar Sibiu

13.Viitorul Ungheni

14.   LPS Tg.Mures

15.   AFC Odorheiul Secuiesc

16.   ACS Tampa Brasov

17.   Luceafarul 2010 Cluj

18.   CS Iernut

 

 

CATEGORIA 2003

1.ACS Kinder Sg.De Mures

2.ASA Tg.Mures

3.Speranta Tg.Mures

4.3 Kids Sport Bucuresti

5.Dinamo Bucuresti

6.Dinamo Bucuresti (2004) I

7.Dinamo Bucuresti (2004) II

8.ACS Tampa Brasov

9.ACS SF Faru Constanta 2010

10.Pandurii Tg.Jiu

11.Inter Galaxy Bucuresti

12.FC Ariston Russe

13.Derby Bucuresti

14.Steaua Dunarii Galati

15.   AFC Odorheiul Secuiesc

16.   Atletic Bradu Arges

17.   Viitorul Cluj

18.   Viitorul Cluj (II)

19.   ACS Juniorul Suceava

20.   ACS Ardealul Bistrita

 

CATEGORIA 2004

1.ACS Kinder Sg.De Mures

2.ACS Kinder Sg.De Mures (II)

3.ASA Tg.Mures

4.Speranta Tg.Mures

5.Academia Gh.Hagi

6.ACS Viitorul Alba Iulia

7.Initial Bucuresti

8.Sporting Club Comstar Vaslui

9.Luceafarul Cluj

10.Viitorul Ungheni

11.   Best Team E.ON Cehia

12.   ACS Tampa Brasov

13.   ACS Juniorul Suceava

14.   Progresul Focsani

15.   Atletic Kids Gurghiu

 

 

CATEGORIA 2005

1.ACS Kinder Sg.De Mures

2.ASA Tg.Mures

3.Speranta Tg.Mures

4.3 Kids Sport Bucuresti

5.ACS SF Faru Constanta 2010 (2005-2007)

6.LPS Tg.Jiu

7.Initial Bucuresti

8.     Initial Bucuresti (II)

9.Luceafarul Cluj

10.AFC Odorheiul Secuiesc

11.Dinamo Bucuresti

12.Viitorul Ungheni

13.   Petrolul Ploiesti

14.   ACS Tampa Brasov

15.   Prosport Focsani

16.   Academia Gh.Hagi

17.   ACS Juniorul Suceava

18.   AS Star Medias

19.   CSS Reghin

 

CATEGORIA 2006

1.ACS Kinder Sg.De Mures

2.ACS Kinder Sg.De Mures (II)

3.ASA Tg.Mures

4.Atletic Kids Gurghiu

5.Academia Gh.Hagi

6.ACS SF Farul Constanta 2010

7.LPS Tg.Jiu

8.Unirea Ruginoasa Iasi

9.Initial Bucuresti

10.   Initial Bucuresti (II)

11.Luceafarul Cluj

12.HidroElectra Rm.Valcea

13.Stars Braila

14.AFC Odorheiul Secuiesc

15.Interstar Sibiu

16.Interstar Sibiu (II)

17.Dinamo Bucuresti

18.Viitorul Ungheni

19.   ACS Tampa Brasov

20. Luceafarul Cluj ( II )

21.   AS Star Medias

 

CATEGORIA 2007

1.ACS Kinder Sg.De Mures

2.ACS Kinder Sg.De Mures

3.ASA Tg.Mures

4.Speranta Tg.Mures

5.Dinamo Bucuresti

6.ACS SF Faru Constanta 2010 (2005-2007)

7.LPS Tg.Jiu

8.Pandurii Tg.Jiu

9.FC Brasov

10.FC Ariston Russe

11.Derby Bucuresti

12.Luceafarul Cluj

13.   AS Transilvania Medias

14.   Prosport Focsani

15.   ACS Tampa Brasov

print