• Home
  • KOSÁRLABDA: A Marosvásárhelyi VSK egy csoportban a bajnokkal!

KOSÁRLABDA: A Marosvásárhelyi VSK egy csoportban a bajnokkal!

Ma véglegesítették a férfi kosárlabda Nemzeti Liga két konferenciáját, ahová csapatunk a nyáron kvalifikálta magát.

Így a selejtezőtorna győzteseként újonc csapatként a VSK Marosvásárhely a következő csapatokkal együtt az A konferenciába került:

  • ACS U-BT Kolozsvár
  • FC Argeș Pitesti
  • SCMU Craiova
  • BC CSU Nagyszeben
  • CSM Ploiesti
  • CSM Târgu Jiu
  • CS Rapid Bukarest
  • CSM VSKC Csíkszereda
  • Marosvásárhelyi VSK 

– Az LNBM 1. fordulóját szeptember 28-án rendezik, míg a Román Kupát az 1. fordulóval, (6 db. 3 csapatos minitornával)  október 01-03. között játsszák le, a végén pedig egy nyolcas döntőtornát rendeznek.

A Román Kupa sorsolására július 25-én 12 órakor kerül sor.

Íme a csapatunk programja:

ODAVÁGÓ
Forduló 1
ACS U-BT Kolozsváráll
FC Arges PitestiMarosvásárhelyi VSK
SCMU CraiovaCSM VSKC Csíkszereda
BC CSU SibiuCS Rapid Bukarest
CSM PloiestiCSM Targu Jiu
Forduló 2
Marosvásárhelyi VSKSCMU Craiova
Forduló 3
BC CSU SibiuMarosvásárhelyi VSK
Forduló 4
Marosvásárhelyi VSKCSM Ploiesti
Forduló 5
CSM Targu JiuMarosvásárhelyi VSK
Forduló 6
Marosvásárhelyi VSKCS Rapid Bukarest
Forduló 7
CSM VSKC CsíkszeredaMarosvásárhelyi VSK
Forduló 8
StaMarosvásárhelyi VSK
Forduló 9
Marosvásárhelyi VSKACS U-BT Kolozsvár
VISSZAVÁGÓ
Forduló 10
Marosvásárhelyi VSKFC Arges Pitesti
Forduló 11
SCMU CraiovaMarosvásárhelyi VSK
Forduló 12
Marosvásárhelyi VSKBC CSU Sibiu
Forduló 13
CSM PloiestiMarosvásárhelyi VSK
Forduló 14
Marosvásárhelyi VSKCSM Targu Jiu
Forduló 15
CS Rapid BukarestMarosvásárhelyi VSK
Forduló 16
Marosvásárhelyi VSKCSM VSKC Csíkszereda
Forduló 17
Marosvásárhelyi VSKSta
Forduló 18
ACS U-BT KolozsvárMarosvásárhelyi VSK

A B csoportban a következő csapatok találkoznak: CSM CSU Nagyvárad, CSO Voluntari, CS SCM Temesvár, CS Dinamo Bukarest, CSA Steaua Bukarest, ABC Athletic Neptun Konstanca, CSM Galați, CSM Focșani és ABC Laguna Bukarest.

Leave A Comment

*

code