• Home
  • ÚSZÁS: “Aranyos” volt a harmadik nap is!

ÚSZÁS: “Aranyos” volt a harmadik nap is!

anews Banner
A Bákóban zajló országos bajnokságon Fángli Henrietta triplázott, Nicuşan Daniel második aranyát nyerte, Koncz Nimród megint bronzérmet szerzett!

Fángli Henrietta megnyerte a harmadik mellúszó számát is, a 200 métert. A Marosvásárhelyi VSK úszója ráadásul élete legjobbját úszta 2p:33:60 mp-cel.

Nicusan Daniel első lett 100 m mellen, az időeredménye 01:03:37, ezzel ő is megjavította a saját egyéni csúcsát.

Mészáros Balázs (19 éves, az idén került be a felnőtt kategóriába) 100 m mellen az eddigi legjobbját úszta, 01:05:87, ami a 6. helyet jelentette ezen a versenyen.

Koncz Nimród ma is hozott egy 3. helyet a Junior kategóriában, ezúttal 200 pillangón, az ő ideje 02:14:63, ami szintén saját egyéni csúcs!

Ismét gratulálunk az úszóknak és edzőjüknek, Bartalis Károlynak!